Tayfun Kahraman’a kızı Vera’dan mektup: Bisiklete binmeyi de öğrendim

İki yıla yakın süredir cezaevinde bulunan Gezi davası tutuklusu Şehir Plancısı Tayfun Kahraman’ın kızı Vera’nın babasına gönderdiği mektup duygulandırdı.

Annesi Meriç Demir Kahraman’ın sosyal medya hesabından paylaştığı mektupta cezaevindeki babasına bisiklete binmeyi öğrendiğini haber veren Vera, babasına neli dondurma sevdiğini de sordu. Babasını çok özlediğini söyleyen Vera, Tayfun Kahraman’ı eve çağırdı.

Minik Vera’nın babasına gönderdiği satırlar şöyle:

“Canım Babacım,

Seni çok seviyorum ve seni çok özlüyorum. Babacım, sen, ben ve annem beraber sen geldiğinde yemek yiyelim. Sonra sen bana kitap okursun. Adını ve birkaç şeyi daha yazabiliyorum ama daha okumayı öğrenmedim. Sonra üçümüz beraber tatile de gideriz, olur mu babacım? Biliyor musun ben bisiklete binmeyi de öğrendim. Beraber bisiklete biner, dondurma alırız. Ben çilekli dondurma seviyorum baba, sen neli dondurma seversin? Babacım seni çok seviyorum, lütfen artık eve gel babacım. Vera”

Gezi davası tutuklusu İBB Şehir Planlamacısı Tayfun Kahraman, 25 Nisan 2022 tarihinden beri Silivri Marmara Cezaevi’nde.

(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x