Korkunç cinayetin zanlısı yakalandı… Önce öldürdü sonra da kurbanını yedi

Polis, Las Vegas şehir merkezinde 29 yaşındaki bir adamın şehrin sokaklarında bir kişiye saldırmakla ve mahkeme belgelerine göre kurbanın yüzünün bir kısmını yemekle suçlandığı cinayeti araştırıyor.

Las Vegas Metropolitan Polis Departmanı’ndan alınan bilgiye göre, Colin Ichiro Czech isimli adam Las Vegas Bulvarı’nda meydana gelen cinayetle ilgili olarak Clark County Gözaltı Merkezi’ne alındı.

Cinayet kurbanının Kenneth Brown olduğu belirtilirken, Czech’in Brown’a yumruk attığı ve Brown’un kafasının betona çarpıp ölmesine neden olduğu söylendi.

Mahkeme belgelerine göre, bir tanık 911’i aradı. Yaklaşık 45 dakika sonra birisi 911’i tekrar arayarak aynı şüphelinin yakındaki bir otobüs durağında başka bir adamın üzerinde olduğunu ve yerdeki adamın yüzünü yediğini bildirdi.

Kısa bir süre sonra gelen polisler, şüpheliyi ve mağduru otobüs durağında buldu ve daha sonra Brown olarak tanımlanan mağdurun tepkisiz olduğunu ve başından kan aktığını söyledi. Mahkeme belgelerinde ayrıca Brown’ın kafasında büyük bir kesik olduğunu ve bir gözünün ve bir kulağının eksik olduğu belirtiliyor.

Tutuklanıp gözaltına alındıktan sonra Czech’e kurbanı incitmek için ne kullandığı soruldu ve Czech de “dişlerim” diye yanıt verdi. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x